ТОВ «Інвестиційно-будівна корпорація «МІСТО» було зареєстровано 25 грудня 2002 року Дніпровською районною держадміністрацією м. Києва.

Вид діяльності:

мета створення підприємства - інвестиції в будівництво і реконструкцію житла, громадських і промислових споруд.

Основними напрямками діяльності компанії, що забезпечують поетапність та комплексне виконання всіх необхідних для девелопера завдань, є:

 • розробка концепції або вибір економічно ефективного проекту;
 • отримання всіх необхідних дозволів на його реалізацію від відповідних органів влади;
 • визначення умов залучення інвестицій;
 • підбір підрядних організацій, фінансування їх діяльності і контроль роботи;
 • управління проектом;
 • технагляд;
 • пошук і залучення інвесторів;
 • реалізація збудованого об'єкту нерухомості або передача його в експлуатацію замовнику.

Таким чином ІБК «Місто» супроводжує проект і керує ним протягом всього його життєвого циклу.

Структура організації включає в себе:

 • департамент розвитку, що займається пошуком об'єктів будівництва, узгодженням дозвільної документації і бізнес-плануванням перспективних об'єктів;
 • департамент замовника здійснює збір початкових даних для виконання проектних робіт, контроль роботи відділу проектування і узгодження, дотримання термінів і якості; контроль за роботою на об'єктах технічного нагляду за будівництвом, і дотримання термінів і якості виконання технічних робіт, а також збір документації, необхідної для здачі об'єкту в експлуатацію;
 • департамент проектування займається виконанням науково-дослідних, конструкторських і проектних робіт, розробляє і узгоджує проектно-кошторисної документації в органах Експертизи і міських службах, веде авторський нагляд за будівництвом і відповідає за підготовку виконавчої документації для здачі об'єкта в експлуатацію;
 • департамент фінансів та інвестицій визначає умови залучення інвестицій, проводить бюджетне планування і аналіз структури витрат, управління грошовими потоками підприємства і діяльністю з цінними паперами;
 • департамент капітального будівництва займається пошуком спеціалізованих підрядних організацій, складанням кошторисів і аналізом витрат, пов'язаних з господарською діяльністю і технічним наглядом об'єктів будівництва.

 

Персонал.

Штат підприємства складають 52 досвідчених співробітника, середній вік яких 39 років. Вони, користуючись своїм досвідом, надбаним за роки роботи в провідних компаніях України, пов'язаних з будівництвом та інвестуванням фінансових ресурсів, запроваджують, реалізовують і вдосконалюють методи та підходи до вирішення поставлених завдань і цілей підприємства.

 

Інвестиційно-будівельні проекти.

За 6 років роботи компанія здійснила ряд будівельних та інвестиційних проектів і досі успішно продовжує займатись інвестуванням та реалізацією будівельних об'єктів.

В період з 2006 по 2007 р.р. обсяг будівельних робіт склав 76 004 кв. м. Були збудовані і здані в експлуатацію:

1. житловий будинок в Київській обл., м. Бровари, вул. Черняхівського, 21. Достроково зданий в 2006 р.

2. житловий будинок в Київській обл., м. Бровари, вул. Постишева, 1-В. Зданий достроково в 2007 р.

В 2008 році компанія вела будівельні роботи загальним обсягом 69 844 кв. м. За цей період були завершені великі інвестиційно-будівельні проекти:

1. житловий будинок в Київській обл., м. Вишневе, вул. Машинобудівників, 17-А.

2. житловий будинок в Київській обл., м. Бориспіль, вул. Маяковського, 46.

2009 рік компанія розпочала зі здачі Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів в АР Крим, м. Алушта, вул. Зарічна.

В липні цього року збудований і зданий в експлуатацію будинок №3 житлового комплексу «Адмірал» в Києві, вул. Ушакова, 1-б.

Продовжується робота над вже розпочатими проектами:

 • 1. житловий будинок в Київській обл., м. Вишневе, вул. Південна, 5. Запланована здача - 3-й квартал 2010 р.
 • 2. будинок №4 житлового комплексу «Адмірал», вул. Ушакова, 1-а в м. Києві.

 

Перспективи розвитку компанії на 5 років:

На даний момент оформлені документи на 18 проектів з будівництва житлової та комерційної нерухомості в Києві, Київській обл. і АР Крим. Найбільшу питому вагу серед них мають проекти житлової нерухомості - 207 500 кв. м.

Таким чином корпорація в майбутньому планує нарощувати темпи розвитку, розробляти і втілювати нові інвестиційні проекти, турбуючись в першу чергу про стабільне підвищення ефективності інвестування і якості будівництва.

 

 

  

 

 

 

 

 

 Українська
English

Лун рекомендує